All Staters

ICCA All-Staters, 1990 to Present

1990 – 1991 (“All-Star” at that time)

Julie Amsberry, Dunlap; Debbie Ball, Clear Creek/Amana; Mendy Barnett, Red Oak; Krista Bartholomew, Mason City; Tama-Lea Bence, Indianola; BickVanh Cam, Cedar Falls; Michelle Dimon, Newton; Nikki Halverson, Cedar Falls; Lisa Howard, SE Polk; Jennifer Keen, Mason City; Tanya Kopps, Cedar Falls; Nicole Laaveg, Mason City; Mary McCorkle, Mason City; Carrie Mills, West Liberty; Nikki Owens, Cedar Falls; Christine Pine, Cedar Falls; Angela Ryker, Linn-Mar; Amy Shriver, Mason City; Beth Verzalik, Mason City

1991 – 1992  (name changed to “All-State”)

Sarah Pohlmann, Davenport Assumption; Becky Yeung, Ames; J. Megan Slaughter, Ames; Kim Moler, BCLUW; Julie Amsberry, Dunlap-Dow City-Arion; Danika Brunner, Mason City; Missy Lindberg, Southeast Polk; Julie Rullan, Urbandale; Krista Bartholomew, Mason City; Brooke Bartels, Clear Creek-Amana; Shelby Kickerson, Massena C & M; Robyn Clark, Cedar Falls; Shawna Billick, Mason City; Nicole Laaveg, Mason City; Amy Shriver, Mason City; Mary McCorkle, Mason City; Britton Kohler, Mason City; Bick Vanh Cam, Cedar Falls; Carrie Mills, West Liberty

1992 – 1993

Brooke Anderson, Mason City; Erin Balog, Cedar Rapids Prairie; Brooke Bartels, Clear Creek Amana; Robyn Clark, Cedar Falls; Amy Dahlstrom, Mason City; Danielle Davis, Cedar Rapids Prairie; Stacey Jamieson, Fort Dodge; Emily Kellenberger, Clear Creek Amana; Jodie Koch, Mason City; Britton Kohler, Mason CIty; Melissa Lindberg, Southeast Polk; Melissa Lee, Mason City; Sheilah Lynch, HLV of Victor; Jennifer Mosher, Ballard; Katie Moyer, Mason City; Julie Rullan, Urbandale; Amy Sluiter, Denver; Dawn Syhlman, Cedar Falls; Suzy Stockman, Clear Creek Amana; Michelle Tell, Des Moines Lincoln

1993 – 1994

Heidi Terrell, Madrid; Theresa Teckenberg, BCLUW; Christy Jensen, Waukee; Brooke Anderson, Mason City; Joy Phillips, Johnston; Tanya Ogden, Des Moines Lincoln; Carolyn Jones, Ballard; Erin Niblo, Waukee; Amy Dahlstrom, Mason City; Jessica Miller, Cedar Falls; Missy Lalan, Cedar Falls; Becky Dodger, Cedar Falls; Amy Carlson, Mason City; Bradie Torstenson, Waukee; Kristy Bennett, Ballard; Keista Maher, Clear Creek Amana; Sheilah Lynch, HLV; Jennifer Mortale, Ankeny; Leslie Dolmage HLV; Emily Kellenberger, Clear Creek Amana; Jennifer Mosher, Ballard; Suzy Stockman, Clear Creek Amana; Jodie Koch, Mason City; Katie Moyer, Mason City; Michelle Tell, Des Moines Lincoln; Tami Brunsvold, Mason City; Heather Brunner, Mason City; Brooke Bartels, Clear Creek Amana

1994 – 1995

Dacri Bowen, Waukee; Leslie Dolmage, HLV; Sheilah Lynch, HLV; Christy Jensen, Waukee; Jennifer Appelhons, Forest City; Kassey Mullikin, Lincoln of Stanwood; Jessica Evans, Clear Creek Amana; Jenny Closson, Cedar Falls; Kelly Sunderbruch, Alt, Davenport Assumption; Tammy Ervin, Ballard; Missy Lalan, Cedar Falls; Erin Niblo, Waukee; Bradie Torstenson, Waukee; Becky Krieg, Cedar Falls; Kristy Bennett, Ballard; Shynell Stender, Mason City; Andrea Price, Alternate, Ankeny; Jennifer Mosher, Ballard; Alicia Oberman, Ballard; Jennifer Mortale, Ankeny; Jennifer Trask, Mason City; Suzy Stockman, Clear Creek Amana; Theresa Teckenberg, BCLUW; Cassie Wright, Cedar Falls; Adam Pirillo, Southeast Polk; Ellie Liebundguth, Cedar Falls; Keri Johnsrud, BCLUW; Emily Kellenberger, Clear Creek Amana

1995 – 1996

Dacri Bowen, Waukee; Jenny Colosson, Cedar Falls; Kristy Bennett, Ballard; Alicia Oberman, Ballard; Liz Ahlstrom, Alt., Cedar Falls; Bradie Torstenson, Waukee; Erin Abramsohn, Burlington; Jill Legg, South Tama; Jennifer Potter, Clear Creek Amana; Bick Am Cam, Cedar Falls; Samantha Smahaj, North Cedar; Tammy Ervin, Ballard; Stacy Weber, North Cedar; Cassie Wright, Cedar Falls; Gina Zimmerman, Clear Creek Amana; Krisi Whisler, Washington; Nicole Casady, Burlington; Jenny Koch, Alt., Urbandale; Steph Hope, Ankeny; Jennifer Appelhons, Forest City; Jenny Mitchell, Alt. Cedar Falls; Robin Sandberg, North Cedar; Jennie Brundrett, Alt., Cedar Falls; Erica Gorby, Forest City; Michelle Witt, Ankeny; Lisa Pearson, Pomeroy Palmer; Kelly Sunderbruch, Davenport Assumption; Andrea O’Rourke, St. Edmond; Heather Cabalka, Clear Creek Amana; Leslie Dolmage, HLV; Amy Bailey, BCLUW; Christy Jensen, Waukee; Elizabeth Brockman, Fort Madison; Sheilah Lynch, HLV; Suzy Stockman, Clear Creek Amana; Kristi Neil, Des Moines Lincoln; Ellie Hoeg, Davenport Assumption; Katie Larsen, Mason City; Amy Davies, Mason City; Jill Vellinga, Mason City; Shynell Stender, Mason City; Kara Leibrand, Alt. Mason City; Kelly Colvin, Mason City

1996 – 1997

Kelly Jo Conklin, Forest City; Cara Haskins, Cedar Falls; Kristi Neil, DSM Lincoln; Erin Thomas, Southeast Polk; Dacri Bowen, Waukee; Nicole Estey, DSM Lincoln; Bickkam Cam, Cedar Falls; Maia Jo Arnold, Forest City; Amanda Leverinton, Central Lee; Jessica Lyon, Fort Dodge; Monica McCafferty, Cedar Falls; Angela Bell, North Cedar; Allison Litscher, North Cedar; Gigi Fairchild, HLV; Leslie Dolmage, HLV, Andrea O’Rourke, St. Edmond; Katie Brigger, Clarion-Goldfield; Tina Stensland, Forest City; Jill Vellinga, Mason City; Amy Davies, Mason City; Shannon Osier, Mason City; Katie Larsen, Mason City; Lekesha Harris, Davenport West; Emily Witt, Ar-We-Va; Amy Potter, Clear Creek Amana; Heather Cabalka, Clear Creek Amana; Jessica Smith, Ballard; Lindsey Sumner, WDM Valley; Julie Baskerville, WDM Valley; Tammy Ervin, Ballard; Cara Scheetz, Clear Creek Amana; Kristel Keiser, Clear Creek Amana; Jillissa Ehn, BCLUW; Kelly Sunderbruch, Davenport Assumption; Ellie Hoeg, Davenport Assumption; Annie Solis, Davenport Assumption; Christine Prohaska, Clear Lake; Sara Gatchel, Ballard; Kiran Rijhsinghani, Linn Mar; Elizabeth Brockman, Ft. Madison; Amy Baily, BCLUW; Jackie Johnson, Winterset

1997 -1998

Megan Bergman, BCLUW; Erica Christensen, Forest City; Elizabeth Brockman, Fort Madison, Beth Aanonson, Ballard; Bethany Hartman, North Cedar; Heather Lehman, Davenport West; Gigi Fairchild, HLV; Stacey Worrall, Winterset; Carla Elliott, Ballard; Christine Prohaska, Clear Lake; Allison Litscher, North Cedar; Austin Kelly, Southeast Polk; Michelle Wauters, HLV; Jillissa Ehn, BCLUW; Sara Gatchel, Ballard; Pam Brown, BCLUW; Kristel Keiser, Clear Creek Amana; Bick Am Cam, Cedar Falls; Katie Schroeder, Davenport Assumption; LeKesha Harris, Davenport West; Jessica Thomas, Waukee; Natalie Graziano-Davis, Roosevelt; Emily McKnight, Roland Story; Erica Jacobson, Cedar Falls; Erica Hanna, Forest City; Kristina Hansen, Southeast Polk; Amber Bonnstetter, Saint Edmond; Annie Solis, Davenport Assumption; Andrea O’Rourke, Saint Edmond; Vanessa Doerscher, Davenport Assumption; Kristy Echelberger, Clear Lake; Danelle Stanger, Davenport Assumption; Jackie Johnson, Winterset; Carly Farnsworth, Waukee; Amy Potter, Clear Creek Amana; Tammy Ervin, Ballard; Cara Haskins, Cedar Falls; Laura Platner, North Cedar; Jean Dietsch, Cedar Falls; Cara Scheetz, Clear Creek Amana; Jennifer Anderson, Mason City; Rachel Hardinger, Mason City, Jamie Jennings, Mason City; Liz Larsen, Mason City

1998 – 1999

Beth Aanonson, Ballard; Becky Ahlstrom, Cedar Falls; Stormy Allen, Winterset; Jennifer Anderson, Mason City; Melissa Bacon, Davenport Assumption; Angie Bell, North Cedar; Becky Blaisdell, Mason City Newman; Destinee Castillo, Waukee; Molly Clifton, North Cedar; Jerilyn Crow, HLV; Jean Dietsch, Cedar Falls; Carla Elliott, Ballard; Gigi Fairchild, HLV; Carly Farnsworth, Waukee; Sara Gatchel, Ballard; Natalie Graziano-Davis, DM Roosevelt; Kristi Haberman, Nashua Plainfield; Erica Hanna, Forest City; Bethany Hartman, North Cedar; Jessa Hemberger, Forest City; Erica Jacobson, Cedar Falls; Bailey Junkman, St. Edmond; Rose Khommanyvong, St. Edmond; Amber Lane, Nashua Plainfield; Liz Larson, Mason City; Allison Litscher, North Cedar; Evie McPherson, DM Christian; Sarah Montgomery, Forest City; Katie Osgood, Mason City; Jennifer Pockrandt, Waukee; Amy Potter, Clear Creek Amana; Joanna Saxton, Davenport Assumption; Katie Schroeder, Davenport Assumption; Jessica Smith; Ballard; Danelle Stanger, Davenport Assumption; Angie Swenka, Clear Creek Amana; Nicole Wallace, North Cedar; Michelle Wauters, HLV

1999 – 2000

Kelsey Rogers, BCLUW; Bethany Hartman, North Cedar; Carla Elliott, Ballard; Destinee Castillo, Waukee; Brandi Gottschalk, Waukee; Bailey Junkmann, St. Edmond; Carly Farnsworth, Waukee; Jennifer Pockrandt, Waukee; Danalee Hokel, Ballard; Megan Thumma, North Cedar; Jackie Sheller, Newman; Sarah Montgomery, Forest City; Betty Banh, Ankeny, Jenni Kolosik, Clear Creek Amana; Kristi Haberman, Nashua-Plainfield; Whitney Banks, Winterset; Stefanie Barnhart, Davenport West; Mychele Sealine, Earlham; Natalie Hanson, Winterset; Jamie Ryan, Davenport Assumption; Beth Aanonson, Ballard; Jessa Hemberger, Forest City; Michelle Wauters, HLV; Allison Wearda, Hamption-Dumont; Angie Swenka, Clear Creek Amana; Rose Khommanyvong, St. Edmond; Laura Platner, North Cedar; Julisa Baker, Clear Lake; Torrey Lemen, Davenport Assumption; Joanna Saxton, Davenport Assumption; Katie Schroeder, Davenport Assumption; Rachelle Neuberger, Clear Lake; Nichole Stubbe, BCLUW; Sara Rohrer, Mason City; Lindsay VanDenBosch, Mason City, Brooke Karstens, Fort Dodge; Becky Ahlstrom, Cedar Falls; Erica Jacobson, Cedar Falls; Erin Surat, Newman; Carrie Jo Calisesi, St. Edmond; Courtney Stowe, Davenport Assumption; Somchai Phaiboun, Clear Lake; Allison Keese, Ballard; Amber Kain, PCM; Lindsay Holliday, Waukee; Sarah Schrodt, Mason City; Sarah Crane, Mason City; Brooke Opheim, Fort Dodge

2000 – 2001

Andrea Frein, Mason City; Jenny Jefson, Forest City; Ashley Kotz, Clear Lake; Carrie Jo Calisesi, St. Edmond; Erin Surat, Mason City Newman; Brianne Gossman, Forest City; Stephanie Barrett, Davenport Assumption; Whitney Banks, Winterset; Lindi Clough, Mason City; Annie Kautz, Davenport Assumption; Chelsea Ramey, Clear Creek Amana; Torrey Lemen, Davenport Assumption; Stefanie Barnhart, Davenport West; Katie Lunn, Fort Dodge Senior; Courtney Stowe, Davenport Assumption; Rachelle Neuberger, Clear Lake; Shannon Nelson, Mason City; Natalie Hanson, Winterset; Megan Thumma, North Cedar; Katie Rodriquez, Mason City Newman; Nichole Stubbe, BCLUW; Jamie Ryan, Davenport Assumption; Tricia Sharp, BCLUW; Amber Kain, Prairie City Monroe; Linzie Sawyer, Cedar Falls; Danalee Hokel, Ballard; Bobbe Dirks, Anamosa; Andrea Siebring, BCLUW; Brandi Gottschalk, Waukee; Carla Elliott, Ballard; Lauren Delucca, St. Edmond; Destinee Castillo, Waukee; Kelsey Rogers, BCLUW; Jacqueline Sheller, Mason City Newman; Aimee Moylan, Davenport Assumption

2001- 2002

Jenny Jefson, Forest City; Kara Morel, Mason City; Lisa Bagby, St. Edmond; Carrie Jo Calisesi, St. Edmond; Ashley Kotz, Clear Lake; Kara Hansen, Clear Creek Amana; Lara Facciani, Cedar Falls; Allison Niksich, Davenport Assumption; Chelsea Ramey, Clear Creek Amana; Courtney Kohler, Mason CIty; Jamee Pickens, Des Moines North; Sarah Stahowick, Sourtheast Polk; Christina Alderson, Clear Creek Amana; Ann Eskildsen, Davenport Assumption; Tammy Schmidt, Davenport West; Heather Bender, Davenport Assumption; Jacqueline Sheller, Mason City Newman; Ashlee York, Ballard; Lexy Nuzum, Winterset; Sasha VanDenBosch, Mason City; Callie Thrapp, Davenport West; Andrea Siebring, BCLUW; Leah Rohden, Prairie Valley; Sara Brakke, Clear Lake; Breanna Manders, Davenport North; Kelsey Rogers, BCLUW; Katherine Lem, Ballard; Tricia Sharp, BCLUW; Katie Lunn, Fort Dodge; Candace Kayser, Lake Mills; Tristen Wright, Cedar Falls; Ashley Poppe, Nashua Plainfield

2002 – 2003

Melanie Gray, Davenport West; Brittany Dichraff, Burlington; Megan Campana, Davenport Assumption; Jenny Jefson, Forest City; Jessica Hummer, Clear Creak Amana; Tammy Schmidt, Davenport West; Amy Becker, Nashua Plainfield; Chelsea Ramey, Clear Creek Amana;Katie Bleuer, Davenport West; Jenny Wetter, Mason City; Sarah Stahowick, Southeast Polk; Courtney Kohler, Mason City; Charity Smith, West Hancock; Danielle Clark, Mason City; Sara Brakke, Clear Lake; Lexy Nuzum, Winterset; Katie Lewis, Mason City; Lezlie Callaway, BCLUW; Sasha VanDenBosch, Mason CIty; Ashlee York, Ballard; Mary Lovewell, Davenport Assumption; Theodora Marinos, Mason City; Kelsey Rogers, BCLUW; Aimee Moylan, Davenport Assumption; Kathleen Huphreys, Burlington; Amanda Kraxner, Davenport Assumption; Ashley Poppe, Nashua Plainfield; Candace Kayser, Lake Mills; Kara Hansen, Clear Creek Amana; Ann Eskildsen, Davenport Assumption; Ashley Graves, Mason City; Brianna Waldorf, Burlington; Jennifer Ma, Oskaloosa

2003 – 2004

Megan Coborn, Mason City; Takara Onoo, Mason City; Danielle Clark, Mason City; Jenny Wetter, Mason City; Erin Lorentzen, Mason City; Emily Dixon, BCLUW; Kali Evans, Burlington; Melissa Muller, Grundy Center; Azure Ryerson, Eagle Grove; Amy Lage, Grundy Center; Brittany Dichraff, Burlington; Jill Penick, BCLUW; Ashley Geesman, Mason City; Mallory Zimmerman, Urbandale; Paige McManigal, Mason CIty; Kara Hanson, Clear Creek Amana; Lezlie Callaway, BCLUW; Theodora Marinos, Mason City; Suzanne Edson, Nashua Plainfield; Jonna Lichty, Mason City; Beth Struzynski, Clear Creek Amana; Laura Rust, Mason City; Kathleen Humphreys, Burlington; Alyssa McGrory, HLV; Cassie Zimmerman, Clear Creek Amana; Shatrece Burt, Cedar Falls; Mila O’Rourke, St. Edmond; Michaela Bixler, North Cedar; Nicole Carroll, Mason City; Jordan Jesse, Cedar Falls; Brianna Waldorf, Burlington

2004 – 2005

Nikki Wittmayer, Waverly-Shell Rock; Tammy Schmidt, Davenport West; Kayla Stokes, Cedar Falls; Sara Milstead, Forest City; Katie Kenealy, Cedar Falls; Azure Ryerson, Eagle Grove; Laura Rust, Mason City; Jessica Burrier, Waverly-Shell Rock; Sarah Tickal, Mason City; Emily Dixon, BCLUW; Vannessa Herman, Waukon; Erin Good, Waukee; Takara Onoo, Mason City; Ryan Swarbrick, Cedar Falls; Perin Zink, BCLUW; Melissa Muller, Grundy Center; Jill Penick, BCLUW; Alyssa McGrory, HLV; Jordan Jesse, Cedar Falls; Lauren Burgmeier, Mason City; Cassandra Olds, Waukee; Ashley Geesman, Mason City; Mila O’Rourke, St. Edmond; Lezlie Callaway, BCLUW; Tami Stephens, Davenport North; Savannah Herr, Waukee; Blayne Jesse, Cedar Falls; Rachel Valentine, BCLUW; Holly Dye, Benton Community; Shannon Weaton, Mason City; Whitney Vansickle, Cedar Falls; Lindsey Hess, Clear Lake; Michelle Roy, Davenport West; Carolyn Daman, Linn-Mar; Sara Reid, Davenport West; Kim Cobb, Spirit Lake; Alicia Arispe, Forest City; Lisa Hager, Grundy Center; Brooke Lemon, Linn-Mar; Sarai Williams, Waukee

2005 – 2006

Kayla Stokes, Cedar Falls; Cassidy O’Brion, Fort Dodge; Laura Heddinger, St. Edmond; Mila O’Rourke, St. Edmond; Michelle Riefe, Davenport Assumption; Katie Kenealy, Cedar Falls; Megan Mackey, Cedar Falls; Stephanie Carroll, Mason City; Carolyn Daman, Linn-Mar; Sophie Ballmer, Mason City; Tristan Gahn, Mason City; Rachel Valentine, BCLUW; Kelsey Gemaehlich, Mason City; Julie Kleinwort, St. Ansgar; Colton Alexander, BGM; Jess Burrier, Waverly Shell Rock; Rebekah Reis, Gilbert; Erin Good, Waukee; Holly Dye, Benton; Amaura Cope, Waukee; Chelsea Jehle, Cedar Falls; Lindsey Hess, Clear Lake; Ryan Swarbrick, Cedar Falls; Jordan Nedved, Mason City; Emily Ewy, Mason City; Nikki Wittmayer, Waverly Shell Rock; Alisa Carstens, Coon Rapids-Bayard; Tessa Vande Hoef, Harris-Lake Park; Jessica Abels, West Hancock; Alyssah Davidson, Mason City; Brooke Lemon, Linn-Mar

2006 – 2007

Abby Ceynar, Ballard; Chelsey Twedt, Ballard; Kelli Beth Stubbe, Cedar Falls; Andrea Mallarino, Ames; Bailey Speer, WDM Valley; Rachelle Hanselman, Forest City; Cassidy O’Brion, Fort Dodge; Mandy Goode, Davenport West; Colton Alexander, BGM; Chelsea Quinn, BCLUW; Samantha Lampman, Lake Mills; Mallorie Sheldahl, Ballard; Taylor O’Tool, St. Edmond; Vanessa Buie, WDM Valley; Stephanie Carroll, Mason City; Elizabeth Roling, Waukee; Cara Skramovsky, BCLUW; Lindsey Rhodes, Mt. Pleasant; Erin Good, Waukee; Katie Cole, Fort Dodge; Madeline Henry, Ballard; Kayla Loder, Cedar Falls, Emily Eastwood, St. Edmond; Jordan Nedved, Mason City; Amaura Cope, Waukee; Shannon Moses, WDM Valley; Averie Hennessey, Ballard; Jami Frost, Nashua-Plainfield; Stacy White, Nashua-Plainfield; Molly Eklund, Ballard; Alyssah Davidson, Mason City; Katie Dostal, Cedar Falls; Sarah Mackey, Cedar Falls; Tessa Vende Hoef, Harris Lake Park

2007 – 2008

Kailee Becker, Fort Dodge Senior; Emily Eastwood, St. Edmond; Brittani DeShaw, Iowa City West; Molly Moylan, Davenport Assumption; Jennifer Pham, Cedar Falls; Taryn O’Tool, St. Edmond; Amaura Cope, Waukee; Jordynn Finer, Lake Mills; Cara Skramovsky, BCLUW; Rachel Dolphin, Mason City; Hillary Southwick, Clear Lake; Liz Hasenmiller, Davenport Assumption; Tara Murphy, Cedar Falls; Kayla Loder, Cedar Falls; Morgan Schoof, Cedar Falls; Kelsey Ihde, Cedar Falls; Alyssa Doll, Valley; Laura Condon, St. Edmond; Lauren Kundert, Mason City; Tara Jarvinen, Valley; Samantha Lampman, Lake Mills; Mallorie Sheldahl, Ballard; Taylor O’Tool, St. Edmond; Madeline Henry, Ballard; Jenna DHooge, Marion; Katie Cole, Fort Dodge Senior; Bailey Randone, Davenport Assumption, Karin Gilliland, Ballard; Chelsey Twedt, Ballard; Averie Hennessey, Ballard; Megan Waechter, Earlham; Morgan Whitlow, Winterset; Lia Peralta, St. Edmond, Megan Hefley, Fort Dodge Senior

2008 – 2009

Tara Murphy, Cedar Falls; Andi Kaufman, Mason City; Taryn O’Tool, St. Edmond; Taylor Sgontz, Mason City; Rachel Dolphin, Mason City; Rebekah Hoeger, Maquoketa Valley; Bethany Crabb, Mason City; Alex Kaufman, Mason City; Hannah Bray, Mason City Newman; Haley Flander, WDM Valley; Lauren Jilek, Marion; Olivia Jones, Davenport North; Laura Condon, St. Edmond; Perry Harrah, Davenport West; Sarah Smith, HLV; Nina Hutchens, BCLUW; Cara Skramovsky, BCLUW; Jordynn Finer, Lake Mills; Nicole Combs, Nashua-Plainfield; Sarah Purcell, BCLUW; Emily Eastwood, St. Edmond; Morgan Whitlow, Winterset; Emily Averill, St. Edmond; Nicole Vieth, Gladbrook Reinbeck; Jennifer Pham, Cedar Falls; Andrea Piper, Mason City; Meredith Angell, Mason City; Haley Ashenfelter, St. Edmond; Kelsie Junge, Benton; Angelia Peralta, St. Edmond; Brittani DeShaw, Iowa City West; Kaitlyn Dornbier, Mason City Newman; Julya Becker, Mason City; Brittany Groe, Lake Mills; Kenzie Sellner, West Des Moines Valley; Hannah Solchenberger, Davenport Assumption

2009 – 2010

Paige Altman, Fort Dodge; Emily Averill, St. Edmond; Julya Becker, Mason City; Jenna Berg, Ames; Bethany Crabb, Mason City; Regan Davis, Ames; Samantha Doyle, Cedar Falls; Holly Dusheck, Mason City; Emily Eastwood, St. Edmond; Ashley Ellingson, Valley; Jordynn Finer, Lake Mills; Karlissa Firman, Nashua Plainfield; Haley Flander, Valley; Kaylen Gesaman, Norwalk; Megan Girard, Ames; Libby Grace, Dowling Catholic; Brittany Groe, Lake Mills; Dora Grote, Coon Rapids Bayard; Natasha Hadacek, Mason City; Mackenzie Hull, Mason City; Lauren Jilek, Marion; Alex Kaufman, Mason City; Andi Kaufman, Mason City; Katie Kleinow, Waukon; Hannah Lassise, Mason City; Taryn O’Tool, St. Edmond; Kirstie Overton, Valley; Jennifer Pham, Cedar Falls; Emily Powell, Fort Dodge; Katie Rickels, Fort Dodge; Natalie Sinnwell, Nashua Plainfield; Taylor Sgontz, Mason City; Brooke Stecker, Mason City; Kylie Quigley, Davenport Assumption

2010 – 2011

Mackenzie Gibbons, Mason City; Miranda Barnes, Iowa City West; Sarah Ryan, Ottumwa; Haley Flander, Valley; Samara Schmidt, Williamsburg; Natalie Mujica, Mason City; Mariay Tsushima, Ames; Kelsie Vertnan, Ames; Erica Lyons, Valley; Amanda Main, Valley; Brittany Appleton, Union; Karlissa Firman, Nashua Plainfield; Samantha Doyle, Cedar Falls; Caitlin Capper, Williamsburg; Erin Burt, Mason City; Kirstie Overton, Valley; Danielle Davis, Mason City; Taryn O’Tool, St. Edmond; Emily Hargin, Norwalk; Brittany Groe, Lake Mills; Natalie Sinnwell, Nashua Plainfield; Hannah Lassise, Mason City; Jenna Berg, Ames; Dora Grote, Coon Rapids Bayard; Caitlin Fox, Ames; Rachel Larson, Valley; Katie Daniel, Assumption; Kyndra Petersen, Tipton; Emily Averill, St. Edmond; Ashely Ebelsheiser, Fort Dodge; Ariel Williams, Carlisle; Erin O’Leary, Fort Dodge; Katie Rickels, Fort Dodge; Kylie Rabe, Southeast Polk, Honorable Mention: Kaylee Hahn, Ames; Savanna Bramstedt, Davenport West; Rachel Jones, Davenport North

2011- 2012

Mariay Tsushima, Ames; Carissa Just, Valley; Sara Judickas, Pleasant Valley; Maddie Gary, Cedar Falls; Kelsi Burnett, Norwalk; Emily Hargin, Norwalk; Kelsey Vertnan, Ames; Taylor Julander, Southeast Polk; Danielle Davis, Mason City; Dani Zeigler, Mason City; Brittany Appleton, Union; Hannah Lassise, Mason City; Kaitlyn Ferm, ADM; Natalie Mujica, Mason City; Kailey Hulick, Indianola; Marissa Hurst, Des Moines Lincoln; Megan DeMouth, Waukee; Rachel Larson, Valley; Erica Lyons, Valley; Kirstie Overton, Valley; Sarah Williams, Iowa City West; Julia Sheber, Norwalk; Allison Taylor, Norwalk; Kaylee Hahn, Ames; Alicia Orr, Ames; Taylor Jones, Des Moines Roosevelt; Abby Weiland, Cedar Falls; Josey Stephens, Clear Creek Amana; Grace Sparks, Union; Kayla Salyer, Urbandale; Jamie Bullington, Valley; Katie Rickels, Fort Dodge; Ariel Williams, Carlisle; Honorable Mention: Chanel Barlas, Mason City; Megan Gloede, Union; Maggie Conway, Cedar Falls; Nicole Van Gorp, Waukee

2012 – 2013

Kayla Salyer, Urbandale; Chandler Capitani, Northwood Kensett; Ashley Parry, Pleasant Valley; Taylor Bruns, Davenport Assumption; Jacey Beiner, Cedar Falls; Sarah Amhof, Fort Dodge; Allison Taylor, Norwalk; Grace Sparks, Union; Kaylee Hahn, Ames; Elli Koster, Ankeny; Dani Ziegler, Mason City; Chanel Barlas, Mason City; Natalie Mujica, Mason City; Katie Gunnare, Urbandale; Ellie Lemer, Ames; Emily Berch, Winterset; Vanessa Swendsen, Mason City; Sara Judickas, Pleasant Valley; Courtney Bright, Pleasant Valley; Holly Reimer, Pella; Sidney Taylor, Mt. Pleasant; Paige Schuler, Pleasant Valley; Breanna Bonnes, Pleasant Valley; Megan DeMouth, Waukee; Mackenzie Haag, Garner Hayfield Ventura; Cassie Stumpf, St. Edmond; Emma Gibson, Fort Dodge; Megan Gloede, Union; Hayley Hawbaker, Pleasant Valley; Mia Spitzer, Carlisle; Emma Domath, Fort Dodge; Mallory Adams, Carlisle

2013-2014

Sarah Amhof, Fort Dodge; Cali Beyer, Pella Christian; Chandler Capitani, Northwood Kensett; Anna Dameron, Burlington; Megan DeMouth, Waukee; Emma Dornath, Fort Dodge; Danielle Duvall, Southeast Polk; Emma Gibson, Fort Dodge; Megan Gloede, Union; Catherine Goodall, Davenport West; Mackenzie Haag, Garner Hayfield Ventura; Kassidy Hays, Waukee; Stephanie Hood, South Central Calhoun; Katie Joiner, Ames; Jacque Judickas, Pleasant Valley; Allie LeGrand, Marion; Ellie Lemer, Ames; Clarissa Lewis, Norwalk; Larissa Michaelek, Pella; Maddi Mills, Ames; Alex Munn, Ames; Delaney Olcott, Davenport West; Claire Pickford, Fort Madison; Taylor Piper, Carlisle; Catherine Quant, Ames; Marissa Scadden, Winterset; Julia Sheber, Norwalk; Mia Spitzer, Carlisle; Cassandra Stumpf, St. Edmond; Leslie Taylor, Mount Pleasant; Sidney Taylor, Mount Pleasant; Shelby Trinkle, BCLUW; Lizzie VanDyk, Carlisle; Kelsie Vertanen, Ames; Lexi Wilcox, Fort Dodge; Katelyn Jaspers, Northwood Kensett; Honorable Mention: Emily Berch, Winterset; Savannah Farner, Ames; Kelly Kagy, Cedar Falls; Trinity Wignale, Des Moines East

2014 – 2015

Danielle DeRoy, Mason City; Kenzie Penca, Mason City; Mia Spitzer, Carlisle; Madeline Sheldahl, Ballard; Emma Dravis, Fort Madison; Allison Buckert, Mount Pleasant; Sidney Taylor, Mount Pleasant; Emma Fletcher, Cedar Falls; Lexi Wilcox, Fort Dodge; Mary Yarkosky, Oskaloosa; Megan Gloede, Union; Lizzie VanDyk, Carlisle; Lauren Flanders, Pleasant Valley; Catherine Quant, Ames; Jessie Sirivath, Mount Pleasant; Mackenzie Haag, Garner Hayfield Ventura; Claire Pickford, Mount Pleasant; Sarah Friedrich, Ames; Ellie Lemer, Ames; Anna Robisky, Cedar Falls; Olivia Urdahl, Mason City Newman; Alex Craig, Fort Dodge; Kirsten DeLanoit, Fort Dodge; Emma Gibson, Fort Dodge; Bridge Morel, Mason City Newman; Shelby Jacobson, Fort Dodge; Ramona Robinette, Mason City Newman; Alex Munn, Ames; Shelby Trinkle, BCLUW; Kilie Akers, Mediapolis; Madi Mills, Ames; Allison Stanley, Norwalk; Maddy Kruse, Mason City

2015-2016

Kilie Akers, Mediapolis; Jessie Anderson, Glenwood; Sari Brakke, Ames: Allison Buckert, Mount Pleasant; Macee Buss, Ames; Shelby Christensen, Pleasant Valley; McKenna Dahlquist, Mason City; Emma Dravis, Fort Madison; Emilee Drost, East Sac County; Caroline Farner, Ames; Lauren Flanders, Pleasant Valley; Emma Fletcher, Cedar Falls; Sarah Friedrich, Ames; Rylee Gibbs, Ames; Hannah Heidel, Ames; Taylor Jorgensen, Northwood-Kensett; Kristin Krumm, Tri-County, Thornburg; Megan Meyn, Ames; Addi Moritz, Fort Dodge Senior; Sophia O’Brien, Davenport Assumption; Morgan Shaffer, Dallas Center Grimes;
Hannah Sieperda, Central Lyon, Rock Rapids; Jessie Sirivath, Mount Pleasant; Mia Spitzer, Carlisle; Sidney Taylor, Mount Pleasant; Carsyn Vance, Dallas Center Grimes; Haley Weimann, Mason City; Jenna Willett, BCLUW; Madison Woodard, Mount Pleasant; Mary Yarkosky, Oskaloosa. Honorable Mention: Brittany Bendickson, Nashua Plainfield; Caitlyn Benson, Ballard; Delayna Cotton, Mount Pleasant; Samantha Doak, Mount Pleasant; Sarah Fangman, Dallas Center Grimes; Hannah Humes, Pleasant Valley

2016-2017

Kilie Akers, Mediapolis; Makayla Allison – St. Edmond; Maris Behan – Assumption; Sari Brakke – Ames; Allison Buckert – Mount Pleasant; Macee Buss – Ames; Alex Craig – Fort Dodge; Katie Ensminger – Mount Pleasant; Caroline Farner – Ames; Emma Fletcher – Cedar Falls; Rylie Gibbs – Ames; Hailey Gray – Fort Madison; Hannah Heindel – Ames; Abby Lorimor – Glenwood; Megan Meyn – Ames; Addi Moritz – Fort Dodge; Janelle Nguyen – Assumption; Sophia O’Brien – Assumption; Haley Palmer – Glenwood; Tiffany Piper – Carlisle; Laney Rees – Fort Dodge; Anna Robisky – Cedar Falls; Marina Ruppel – Carlisle; Sara Sharp – BCLUW; Jamie Steinman – Northwood-Kensett; Carsyn Vance – Dallas Center Grimes; Jenna Willett – BCLUW; Mary Yarkosky – Oskaloosa; Qian Qian Ye – Mount Pleasant; Ellie Yoder – Fort Dodge. Honorable Mention: Joscelyn Buss – Ames; Maly Jordan – Indianola; Josie Nordhagen – Carlisle; Emily Wilkerson – ADM

2017-2018
Joscelyn Buss – Ames; Macee Buss – Ames; Mia Casarez – Fort Dodge Senior; Sabrina Frazier – Cedar Falls; Laurel Degan – Bishop Garrigan; Abi Dimmer – Carlisle; Megan Doyle – Cedar Falls; Megan Herring – Iowa City West; Jisy Higbee – BCLUW; Maly Jordan – Indianola; Taylor Jorgensen – Northwood Kensett; Payton Kruger – Pleasant Valley; Aricka Lambson – Carlisle; Cameron Mescher – Carlisle; Ashley Moore – BCLUW; Addi Moritz – Fort Dodge Senior; Anna Napolitano – Ames; Josie Nordhagen – Carlisle; Victoria Parejko – Pleasant Valley; Jasmine Pham – Cedar Falls; Laney Rees – Fort Dodge Senior; Jasilyn Roop – Shenandoah; Marina Ruppel – Carlisle; Marissa Ruppel – Carlisle; Sydney Sarver – Oskaloosa; Jamie Steinman – Northwood Kensett; Karson Swim – Oskaloosa
Brooklyn Symber – Johnston; Bridget Tribbett – Pleasant Valley; Emily Wilkerson – Adel DeSoto Minburn; QianQian Ye – Mount Pleasant; Ellie Yoder – Fort Dodge Senior. Honorable Mention: Ami Apperson – Shenandoah; Janell Nguyen – Davenport Assumption; Maddison Seago – Davenport West